2 Kişilik villamız 30 m2, 1 yatak odası, duşa kabinli banyo ve verandadan oluşuyor. Villamızda 1 adet iki kişilik yatak, duşa kabinli banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, LCD TV, uydu yayınları, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası, verandada oturma grubu ve sineklik bulunuyor. Çay/su ısıtıcısı, minibar mevcut. Villamız bahçe katında yer alıyor, park ve bahçe manzaralı ve kapalı alanlarda sigara içilmiyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir, fiyatlarımıza dahildir. Villamıza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.

3 Kişilik villamız 30 m2, 1 yatak odası, duşa kabinli banyo ve verandadan oluşuyor. Villamızda 1 adet iki kişilik ve 1 adet tek kişilik yatak, duşa kabinli banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, LCD TV, uydu yayınları, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası, verandada oturma grubu ve sineklik bulunuyor. Çay/su ısıtıcısı, minibar mevcut. Villamız bahçe katında yer alıyor, park ve bahçe manzaralı ve kapalı alanlarda sigara içilmiyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir, fiyatlarımıza dahildir. Villamıza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.

4 kişilik villamız 75 m2, 1 yatak odası, 1 salon, Amerikan mutfak, banyo, veranda ve şömineden oluşuyor. Villamızda 1 adet iki kişilik, 1 adet tek kişilik yatak ve açılır yataklı kanepe, duşlu banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, LCD TV, uydu yayınları, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası, verandada oturma grubu ve sineklik bulunuyor. Mutfakta temel yemek takımı, su ısıtıcısı, buzdolabı, set üstü ocak var. Villamız bahçe katında yer alıyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir,Dış mekan jakuzi. Fiyatlarımıza dahildir. Villamıza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.

3 Kişilik villamız 30 m2,  1 yatak odası, duşa kabinli banyo, Amerikan mutfak ve verandadan oluşuyor. Villamızda 1 adet iki kişilik ve 1 adet tek kişilik yatak, duşa kabinli banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, 2 LCD TV, uydu yayınları, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası, verandada oturma grubu ve sineklik bulunuyor. Mutfakta temel yemek takımı, dilenirse depozito karşılığı diğer mutfak eşyaları, çay/su ısıtıcısı, buzdolabı, set üstü ocak mevcut. Villamız bahçe katında yer alıyor, park ve bahçe manzaralı ve kapalı alanlarda sigara içilmiyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir, fiyatlarımıza dahildir.  Villamıza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.

3 Kişilik villamız 70 m2, engelli misafirlerimizin kullanımına uygun 1 yatak odası, 1 salon, duşa kabinli banyo, Amerikan mutfak ve verandadan oluşuyor. Villamızda 1 adet iki kişilik ve 1 adet tek kişilik yatak, duşa kabinli banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, 2 adet LCD TV, uydu yayınları, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası, verandada oturma grubu ve sineklik bulunuyor. Mutfakta temel yemek takımı, dilenirse depozito karşılığı diğer mutfak eşyaları, su ısıtıcısı, buzdolabı, set üstü ocak mevcut. Villamız bahçe katında yer alıyor, park ve bahçe manzaralı ve kapalı alanlarda sigara içilmiyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir, fiyatlarımıza dahildir. Villamıza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.

6 kişilik villamız 90 m2, engelli misafirlerimizin kullanımına uygun, 3 yatak odası, 2 banyo, 1 salon, Amerikan mutfak ve verandadan oluşuyor. Villamızda 3 adet iki kişilik yatak, salonda kanepe, duşlu banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, 2 adet LCD TV, uydu yayınları, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası, verandada oturma grubu ve sineklik bulunuyor. Mutfakta temel yemek takımı, dilenirse depozito karşılığı diğer mutfak eşyaları, su ısıtıcısı, buzdolabı, set üstü ocak mevcut. Villamız bahçe katında yer alıyor, park ve bahçe manzaralı ve kapalı alanlarda sigara içilmiyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir, Dış mekan jakuzi.Fiyatlarımıza dahildir. Villamıza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.

6 kişilik 100 m2 villamız Zemin katta yer alıyor. 1 yatak odası, 1 salon, Amerikan mutfak, çocuk ve giyinme odası, banyo ve 2 verandadan oluşuyor. Villamızda 1 adet iki kişilik ve 2 adet tek kişilik yatak, 1 adet yatak olabilen L koltuk, duşlu banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, 2 adet LCD TV, uydu yayınları, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası, verandalarda oturma grubu ve sineklik bulunuyor. Mutfakta temel yemek takımı, dilenirse depozito karşılığı diğer mutfak eşyaları, su ısıtıcısı, buzdolabı, set üstü ocak mevcut. Villamız bahçe katında yer alıyor, park ve bahçe manzaralı ve kapalı alanlarda sigara içilmiyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir, fiyatlarımıza dahildir. Villamıza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.

6 kişilik 90 m2 villamız 1. katta yer alıyor. 2 yatak odası, 1 salon, Amerikan mutfak, 2 banyo ve 2 verandadan oluşuyor. Villamızda 2 adet çift kişilik yatak, salonda 2 adet tek kişilik divan, duşlu banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, 2 adet  LCD TV, uydu yayınları, 2 klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası, verandalarda oturma grubu ve sineklik bulunuyor. Mutfakta temel yemek takımı, dilenirse depozito karşılığı diğer mutfak eşyaları, su ısıtıcısı, buzdolabı, set üstü ocak mevcut. Villamız bahçe katında yer alıyor, park ve bahçe manzaralı ve kapalı alanlarda sigara içilmiyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir, fiyatlarımıza dahildir. Villamıza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.

6 kişilik villamız 100 m2, engelli misafirlerimizin kullanımına uygun 1 yatak odası, 1 banyo, 1 salon, Amerikan mutfak ve verandadan oluşuyor. Villamızda 2 adet iki kişilik yatak, kanepe, TV koltuğu, duşlu banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, LCD TV, uydu yayınları, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası, verandada oturma grubu ve sineklik bulunuyor. Mutfakta temel yemek takımı, dilenirse depozito karşılığı diğer mutfak eşyaları, su ısıtıcısı, buzdolabı, set üstü ocak mevcut. Villamız bahçe katında yer alıyor, park ve bahçe manzaralı ve kapalı alanlarda sigara içilmiyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir, fiyatlarımıza dahildir. Villamıza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.

3 Kişilik ahşap bungalovumuz 32 m2, ahşap bina, 1 yatak odası, Amerikan mutfak, açık teras, balkon takımı ve duşa kabinli banyodan oluşuyor. Bungalovumuzda 1 adet iki kişilik ve 1 adet tek kişilik yatak, duşa kabinli banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, LCD TV, uydu yayınları, çay/su ısıtıcısı, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası ve sineklik bulunuyor. Mutfakta temel yemek takımı, dilenirse depozito karşılığı diğer mutfak eşyaları, su ısıtıcısı, buzdolabı, set üstü ocak mevcut. Bungalovumuz bahçe katında yer alıyor, park ve bahçe manzaralı ve kapalı alanlarda sigara içilmiyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir, fiyatlarımıza dahildir. Bungalovumuza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.

5 kişilik ahşap bungalovumuz 38 m2, ahşap bina, asma katlı, 1 yatak odası, Amerikan mutfaklı, balkonlu, balkon takımlı, bahçesinde beşik, 2 adet güneşlenmek için şezlong ve duşa kabinli banyodan oluşuyor. Bungalovumuzda 1 adet iki kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak, 1 adet yataklı divan, duşa kabinli banyo, banyo malzemeleri, kablosuz internet, elektrikli şofben, klima, yangın alarmı, LCD TV, uydu yayınları, klima, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, çalışma masası ve sineklik bulunuyor. Mutfakta temel yemek takımı, dilenirse depozito karşılığı diğer mutfak eşyaları, su ısıtıcısı, buzdolabı, set üstü ocak mevcut. Bungalovumuz bahçe katında yer alıyor, park ve bahçe manzaralı ve kapalı alanlarda sigara içilmiyor. Yüzme havuzu, Sarımsaklı'da plaj, şezlong, AQUAPARK, çocuk oyun bahçesi, çocuk bisikletleri ve ata binme ÜCRETSİZdir, fiyatlarımıza dahildir. Bungalovumuza en erken 14:00'da giriş yapabilir en geç 12:00'da çıkış yapabilirsiniz.